Protože předpokládám, že tyto soukromé stránky budou zajímat především kamenické rodáky, chtěl bych je požádat, aby, pokud mají v šuplíku nějaké starší fotografie či zajímavé dokumenty, jejichž kopie by chtěli dát k dispozici, nás kontaktovali na níže uvedené e-mailové adrese či osobně.

Dále chci uvést, že autorem nových fotografií je převážně Josef Matějíček (nar. 1949; byl po tři volební období v letech 1990 až 2002 starostou obce Kamenice, posléze již nekandidoval), který shromáždil i ty staré, a se svým synem Jiřím Matějíčkem mladším je připravili k publikování.
Výzkum oblasti rodokmenů a historie provedl a zpracoval Karel Nejedlý (1931), náš bratránek, nyní v Bechyni, rodák z č. 13, za spolupráce svého synovce Pavla Nejedlého a syna Petra Nejedlého.
Zdraví Jiří Matějíček st. (1941), nyní Hlinsko, který tyto stránky vytvářel, napsal doprovodné texty a nasnímal obrázky z okolí.

Dodatek: Bohužel náhlé úmrtí mého strýce a jmenovce Jiřího Matějíčka, 22. října 2006, na nějakou dobu přerušilo rozvoj těchto stránek. V současné době jsem byl pověřen abych jejich vedení převzal a pokračoval v jeho odkazu.
Zdraví Jiří Matějíček (1986). Kontak na mě:Ještě pár odkazů:

Rakousko-Uhersko -
Trocha povídání o naší, možná bohužel zaniklé, nicméně často vzpomínané monarchii
www.klaudyan.psomart.cz/hodit/ru.html -
Varianty jmen měst v Rakousko-Uhersku
www.ngw.nl/indexgb.htm  -
Znaky měst
www.libri.cz/databaze/staty/main.php -
Státy (i bývalé) a jejich představitelé
www.zadnitreban.cz -
Jaké stránky má Zadní Třebaň
www.stonarov.wz.cz -
Soukromé stránky o Stonařově
www.fronta.cz -
Stránky o 2. světové válce, kde najdete i odborný komentář ke kamenickým snímkům z konce války, a dále rozhovor s generálem Syrovým, bratrem to býv. kamenického poštmistra p. Syrového

www.hlinsko.wz.cz - Soukromé stránky o Hlinsku v Č.[Návrat na Hlavní stránku]